www.mk-company.pl

Doradca klienta

Jeśli jesteś pełen energii, lubisz nawiązywać kontakty, a nowoczesne technologie nie sprawiają Ci problemów
to jest to praca właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny z klientami sieci Orange
  • Klasyfikowanie rekordów w bazie danych klientów
  • Przypisywanie rabatów dla stałych klientów Orange
  • Pozyskiwanie zgód na przetwarzanie danych

Wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja
  • Dobra dykcja i komunikatywność
  • Nastawienie na rozwój i realizację celów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE

Co oferujemy?

Oferujemy elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne, system nagród za zaangażowanie, możliwość awansu w strukturze firmy oraz kompleksowy pakiet szkoleń. Dodatkowo otrzymasz prywatną opiekę medyczną i karnet na siłownię.

Elastyczne
godziny pracy

Wynagrodzenie
podstawowe + prowizja

System nagród
za zaangażowanie

Dziękujemy

Twoja aplikacja została wysłana.

Godziny pracy
Czym się zajmujesz
Wybierz lokalizację
Dołącz plik CV
Maksymalny rozmiar pliku 1MB. Pliki o rozszerzeniach .pdf .doc .docx .rtf

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MK Company Sp.z.o.o. oraz serwis www.mk-company.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).